Yhteystiedot

Antti Haataja

toimitusjohtaja

+358 50 5150 510

antti.haataja@infrasuunnittelu.fi

Seppo Haataja

projektipäällikkö

+358 50 4921 291

seppo.haataja@infrasuunnittelu.fi

Pauliina Hyyryläinen

toimistopäällikkö

+358 50 4339 863

pauliina.hyyrylainen@infrasuunnittelu.fi

Mervi Niskanen

toimistosihteeri

+358 50 467 0551

mervi.niskanen@infrasuunnittelu.fi

Antti Hintsala

projekti-insinööri / tie-, katu- ja aluesuunnittelu

+358 40 9114 450

antti.hintsala@infrasuunnittelu.fi

Harri Hyyryläinen

projekti-insinööri / valvonta, rakennuttaminen ja ilmakuvaukset

+358 40 5472 748

harri.hyyrylainen@infrasuunnittelu.fi

Hanna Repo

yhteyspäällikkö

+358 44 551 4639

hanna.repo@infrasuunnittelu.fi

Anna-Maria Hyvönen

projektipäällikkö/tie-, katu- ja aluesuunnittelu / KUOPIO

+358 44 051 2355

anna-maria.hyvonen@infrasuunnittelu.fi

Arto Valtanen

mittaustyönjohtaja

+358 44 7266 221

arto.valtanen@infrasuunnittelu.fi

Hannu Pietilä

projektipäällikkö / teollisuus

+358 40 524 0620

hannu.pietila@infrasuunnittelu.fi

Esa Rämä

projekti-insinööri

+358 44 2410 766

esa.rama@infrasuunnittelu.fi

Aleksi Valtanen

projekti-insinööri

+358 50 516 5238

aleksi.valtanen@infrasuunnittelu.fi

Teemu Valtonen

mittaustyönjohtaja

+358 44 2871 679

teemu.valtonen@infrasuunnittelu.fi

Laskutusosoitteemme

Katso tarkemmat laskutusohjeet täältä

Verkkolaskuosoitteemme: 003719497205
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Operaattorin välittäjätunnus: 003721291126
Y-tunnus: 1949720-5

PDF-muotoiset laskut voi lähettää osoitteella:
19497205@scan.netvisor.fi

Paperiset laskut:

Infrasuunnittelu Oy
19497205
PL 100
80020 Kollektor Scan

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen
ei saa lähettää muita kuin laskuja.
Kirjeenvaihdon, tiedotteiden ja markkinointi-
materiaalien postiosoite pysyy ennallaan.

Lisätietoja tarvittaessa:
Niskanen Mervi (mervi.niskanen@infrasuunnittelu.fi)
Hyyryläinen Pauliina (pauliina.hyyrylainen@infrasuunnittelu.fi)


Käyntiosoitteemme ovat:

KAJAANI
Kehräämöntie 7, 87400 Kajaani.
(Kajaanin Teknologiakeskus Oy, Measurepolis, 1. krs)

KUOPIO
Microkatu 1, 70210 Kuopio